CFO Strategy & Innovation
Summit
Spotkanie Liderów świata finansów
  • 19 listopada 2021
  • HYBRYDA
O CFO

CFO Strategy & Innovation Summit

Dziennik Rzeczpospolita oraz The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) zapraszają na IV edycję Kongresu CFO Strategy & Innovation Summit 2021.

19 listopada 2021 r.,  Formuła hybrydowa

Główną ideą Kongresu CFO Strategy & Innovation Summit 2021 jest omówienie najnowszych trendów, które mają i będą miały wpływ na pracę CFO.

CFO przyszłości to nie tylko finansista, to partner biznesowy, który rozumie procesy biznesowe i wyzwania otaczającego rynku. W dzisiejszym świcie wdrażanie technologii i innowacji jest kluczowe dla zwiększenia efektywności w pracy CFO.

CFO Strategy & Innovation Summit to spotkanie z globalnymi liderami finansów. Poznaj najlepsze praktyki ze świata finansów oraz kluczowe kompetencje, aby pozostać konkurencyjnym na rynku.

Topowi speakerzy z całego świata opowiedzą o zmieniającej się roli dyrektora finansowego, oraz o  najnowszych trendach w zarządzaniu finansami. Skupimy się na digitalizacji i automatyzacji procesów – wyzwaniach i korzyściach jakie płyną z transformacji cyfrowej.

Kluczowe tematy, które będą dominowały podczas tegorocznej edycji:

  • Sposób myślenia niezbędny do kreowania wartości w post Covidowym środowisku biznesowym VUCA
  • Wartości niematerialne w świecie biznesu czyli ład środowiskowy, społeczny i korporacyjny (ESG)
  • Przyspieszenie transformacji technologicznej w świecie finansów i jej wpływ na zmiany w organizacjach.
  • Przyspieszająca cyfryzacja, transformacja i rozwiązania finansowe w popandemicznej normalności.
  • Finanse w czasach Covid-19 i rola CFO w tworzeniu wartość dla biznesu.
  • Jak dzięki technologii i wykorzystaniu danych stworzyć zwinną i szybko-decyzyjną organizacją – case study wiodącej globalnej firmy IT
  • Jakich kompetencji potrzebują aktualnie zespoły finansowe najefektywniejszych firm na świecie
  • Jak jedna z największych firm przemysłowych na świecie potroiła swoją wartość księgową w ostatnich trzech latach - case study globalnego szefa relacji inwestorskich

Organizacja:
Formuła hybrydowa. Ty decydujesz!!

Udział w formie stacjonarnej. Hotel Westin. Warszawa
Cena 1 490 zł + 23% VAT
Rabaty: Członkowie CIMA - 50% rabatu, ABSL, Pro Progressio – 20% rabatu

Udział w formule online
Cena 890 zł + 23% VAT
Rabaty: Członkowie CIMA - 50% rabatu, ABSL, Pro Progressio – 20% rabatu

Przy zgłoszeniu powyżej jednej osoby rabaty ustalane są indywidualnie.

Rekomendacje


O nas


„Rzeczpospolita”

Brand cieszący się zaufaniem i szacunkiem. Lider opinii: najczęściej cytowane medium w Polsce. Łączymy przekaz marketingowy z jakościowymi, specjalistycznymi treściami konsumowanymi przez zaangażowaną grupę czytelników. Budujemy szeroki zasięg w grupie premium – wykształceni, dobrze zarabiający i decyzyjni profesjonaliści. Kształtujemy opinie liderów.

CIMA

Założony w 1919 r. The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Będąc częścią Association of International Certified Professional Accountants (Międzynarodowego Stowarzyszenia Dyplomowanych Specjalistów ds. Rachunkowości) zrzesza członków i studentów ze 192 krajów, którzy zajmują kluczowe stanowiska w świecie biznesu.

Członkowie i studenci CIMA pracują w przemyśle, handlu, sektorze publicznym i organizacjach non-profit. CIMA ściśle współpracuje z pracodawcami i sponsoruje nowatorskie badania, nieustannie aktualizując swój program nauczania, dzięki czemu pozostaje pierwszym wyborem przy rekrutacji liderów biznesu wykształconych w zakresie finansów. 

Debata CFO


Organizatorzy

Partner strategiczny

Partner