CFO Strategy & Innovation
Summit
Spotkanie Liderów świata finansów
  • 24 listopada 2020
  • ONLINE
O CFO

CFO Strategy & Innovation Summit

Dziennik Rzeczpospolita oraz The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) zapraszają na III edycję Kongresu CFO Strategy & Innovation Summit 2020.

24 listopada 2020 r., konferencja online.

Główną ideą Kongresu CFO Strategy & Innovation Summit 2020 jest omówienie trendów, które mają i będą miały wpływ na pracę CFO.

CFO przyszłości to nie tylko księgowy, to partner biznesowy. Ten kto rozumie procesy biznesowe, rozumie wyzwania otaczającego rynku. Wdrażanie technologii i innowacji jest kluczowe dla zwiększenia efektywności. Topowi speakerzy opowiedzą o zmieniającej się roli dyrektora finansowego, o najnowszych trendach w zarządzaniu finansami. Skupimy się na digitalizacji i automatyzacji procesów – wyzwaniach i korzyściach jakie płyną z transformacji cyfrowej. Spotkaj się z globalnymi liderami finansów i praktykami biznesu, aby porozmawiać o trendach mających wpływ na przyszłość finansów.

Kluczowe zagadnienia:

  • transformacja cyfrowa – jak wpływa na rolę CFO
  • CFO – jako partner, który rozumie procesy biznesowe
  • zaawansowana analiza danych
  • skuteczne budowanie zespołów – jak kierować  zespołem w dobie RPA
  • case studies globalnych brandów

Organizacja:

Kongres odbędzie się za pośrednictwem platformy eventowej opartej na przeglądarce internetowej. Rekomendujemy skorzystanie z przeglądarki Google Chrome.

W trakcie kongresu uczestnicy widzą i słyszą prelegentów oraz mają możliwość zadania pytania prelegentowi poprzez moderowany czat. Czat umożliwia również kontakt z innymi uczestnikami kongresu.

Każdy z uczestników kongresu otrzyma certyfikat oraz materiały w wersji elektronicznej.

Rekomendacje


Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus it error sit voluptatem accusantium dolore mque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore

Alwin Patałach

SPEAKER, COACH

O nas


„Rzeczpospolita”

Brand cieszący się zaufaniem i szacunkiem. Lider opinii: najczęściej cytowane medium w Polsce. Łączymy przekaz marketingowy z jakościowymi, specjalistycznymi treściami konsumowanymi przez zaangażowaną grupę czytelników. Budujemy szeroki zasięg w grupie premium – wykształceni, dobrze zarabiający i decyzyjni profesjonaliści. Kształtujemy opinie liderów.

CIMA

Założony w 1919 r. The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. CIMA zrzesza członków i studentów ze 177 krajów, którzy zajmują kluczowe stanowiska w świecie biznesu. Członkowie i studenci CIMA pracują w przemyśle, handlu, sektorze publicznym i organizacjach non-profit. CIMA ściśle współpracuje z pracodawcami i sponsoruje nowatorskie badania, nieustannie aktualizując swoją ofertę kwalifikacji profesjonalnych i ustawicznego kształcenia zawodowego oraz ustanawiane przez siebie wymogi doświadczenia zawodowego.

Dzięki temu Instytut pozostaje najchętniej wybieranym przez pracodawców dostawcą usług edukacyjnych wspierających rekrutację wykształconych w zakresie finansów liderów biznesu.

Organizatorzy

Partner strategiczny

Partnerzy